Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz haxiboy #13 üzenetére

    A COD számára konkurenciát az EA akar csinálni (ezzel szépen elsorvasztja ezt a címét is de ez teljesen magánvélemény).

    A Battlefield a nagy, monumentális csatákról szólt, ahol minden kasztnak megvan a maga szerepe/helye a csatamezőn. A COD egy pörgős multiplayer élmény (legalábbis a COD 4-ig mert akkor játszottam vele utoljára).
    Az EA pedig évek óta nem bírja feldolgozni a COD sikerét (mondjuk az én csőröm is cseszegetné, ha a fejlesztőstúdióm elmegy a konkurenciához és csinál egy arany tojást tojó tyúkot míg én módszeresen kicsinálom a nagy múltú Medal of Honor-t). A Battlefield 1-n is látszik, hogy a taktikázást, csapatmunkát felváltotta valamennyire az agyatlan mész oszt lősz és CODosítják a játékmenetet.

    A COD 4. részével az Infinity Ward felismerte, hogy kimaxolták a második világháborút és kezdték el a modern kort. A Ghost-ig szerintem a COD kampányokkal igazából nagy gond nem volt, hozták a kötelezőt, pontosan tudtad mit kapsz.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák