Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Jó lenne 4K-ban nézni a Forma-1-et, persze, majd egyszer, ha sikerül vennem egy 4K-s TV-t, de elő akkor sem fizetnék külön erre, inkább nézném FullHD-ben, ahogy eddig.

    Már így is kész vagyont elkérnek a szolgáltatók, a csatornákon meg normális műsort képtelenek összeállítani. Fél órányi adásból 20 perc reklámot nyomnak folyton, ennek ellenére (bevétel hegyek) sehol egy normális műsor, 20 éves filmeket nyomatnak, meg a sok ***censored*** szappanopera és valóságshow, és kész.

    Ami a Forma-1-et illeti, egyelőre bőven jó lenne a jelenlegi minőség is, csak annyit kellene rajta változtatni, hogy 1080i helyett rendes 1080p-re váltani, és ami a legfontosabb:

    VERSENY KÖZBEN NE LEGYEN REKLÁM!!!

    Ennyi. Tudom, bilibe lóg a kezem, de akkor is, sokkal jobb lenne így. Már így is sokszor háromszor elnyomják futam közben ugyanazokat a motorolaj, abroncs és műszaki bolt reklámokat, amit már évek óta. Egyszer nem tudtam élőben megnézni az egyik futamot, ezért letöltöttem netről és úgy néztem meg. Nagyon jó volt, hogy nem volt benne reklám. Lehet, hogy - ha nem csökken ez a tendencia -, áttérek erre a megoldásra...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák