Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52931072

    törölt tag

    A varezolás ellen azt találták ki a fejlesztők, hogy istentelenül hitvány single módot készítenek a játékhoz. Így ha letölti a gonosz illegális digitális tulajdon eltulajdonító ellenség( aki többnyire eleve csóró ahhoz, hogy megvegye, tehát nem célközönség), két próba után uninstall, mert egy fos az egész, multi meg nem megy a tört verzióval.
    Emlékszem anno a dvd korszakban, aki rendesen megvette a filmet, félóráig nézhette milyen csúnya dolog másolni és milyen retorziók érhetik a másolókat. Még az is felrippelte a filmet gépre aki egyébként megvette a lemezt, hogy nyugodtan megnézhesse a megvett/ kikölcsönzött filmet. Miért kell szopatni pont azokat, akik rendesen kifizetik a tartalmat?
    Egy csomót feccöltek a másolásvédelmekbe, amikkel csak a vásárlók szórakozását cseszik szét, a tartalom meg másnap már elérhető kigyomlálva.
    Köszönjük a nincsmit!

  • #52931072

    törölt tag

    válasz Kansas #12 üzenetére

    Szintén zenész, nincs időm komolyan rágyúrni a multira, hogy hármat is léphessek pl. free for all.
    Régen nagyon bírtam az első két codot, ezért hivatalosan is kérjenek bocsánatot a cod wwII miatt. Annyi hazafias, nyáladzós, átugorhatatlan, mi a fa..ommak renderelt átvezetőt még nem ba..tam, mint abban. Az konkrétan törésért kiállt.
    Írtam a st..mnak, hogy vásárolják vissza, de nem válaszoltak. :DD

    Ami a torrentezést illeti, lassan azért leáldozik a csillaga, amióta kultúrált összegért elérhetőek a filmek, zenék legális módon is online. Szerintem a fogyasztók többsége nem akar lopni. Torrent oldalt egyébként működtetthettek volna régen a forgalmazók is, ők is árulhattak volna dvd rippeket olcsóbban, plusz bevételt generált volna. Sokan nem szarakodtak volna a warezoldalakkal.

    [ Szerkesztve ]

  • #52931072

    törölt tag

    válasz Kansas #15 üzenetére

    Én végignyomtam, de helyenként nagyon fájtak az olyan szituk. Szerintem ha lehámozzák róla az intrókat nincs 20 giga az egész :DDD .
    Először nem értettem miért drágább a world at war, aztán hamar rázizzentem. Valszeg a miltirésze nem olyan gány, de arra nincs időm.

    Godgamer5

    Egyszer valaki szóba hozta a capcomnál, hogy a játékkal azért lehet-e játszani, de azt lehurrogták. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák