Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz #52931072 #13 üzenetére

    Igen, a CoD WWII-ra én is nagyon durcás vagyok ugyanezért, inkább a MW1-2-3-at játszom újra időnként.
    A WWII-ben annyi olyan jelenet van, ami szinte mozdulatra pontosan meg van írva mit tehetsz, ha nem akarsz újra nekifutni(pl páncélvonatos marhulás), hogy képtelen vagyok rávenni magam, hogy végigvigyem.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz #52931072 #13 üzenetére

    Igazából játékra is van ma már megoldás, a Sony, a Microsoft, az EA, a Ubisoft is kínál előfizetéses modellt, pár €, és az elérhető kínálatból azzal játszol, amire időd van. Hátránya, hogy a kínálat oda-vissza változik, pl. a Microsoft kivette a GTA V-öt a Gamepass-ból (bár amilyen hosszú játék, érdemesebb egyszeri 10-15€-ért megvenni).

    Film/zene stream ugyanilyen, sok dolog fent van, de bármikor kikerülhet az elérhető kínálatból, és csak annál marad meg, aki megvette, nem csak előfizetőkényt nézte/hallgatta. Zenei oldalról egyébként sokkal jobb a helyzet, a friss megjelenések mindig bekerülnek mindenhova, de a régiek is szépen másznak fel, kivéve persze, ha olyan kiadónál vannak a jogok, ami jogutód nélkül ment a süllyesztőbe. Na meg persze a demók, szerzői kiadások, de az más kérdés. Filmnél ez rosszabb sokkal, ott nagyon nincs az, hogy minden mindenhol elérhető. És itt is bőven van olyan, amikor problémás a jogtulajdonos kérdése, van ami a VHS korszak óta nem is jelent meg sehol, de egyes filmek DVD/BD megjelenése sem jelenti azt, hogy az mehet utána streamszolgáltatóhoz is. Mondjuk ez elég rétegigény, többnyire 70/80/90-es évek akció-, horrorfilmjeiről van szó.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák