Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz dabadab #81 üzenetére

    Mi van?
    Milyen szerepet vállaltam fel? :)
    Ez max a Te fantazmagóriád :)

    Egyszerűen csak provokatív vagy :) Kedves tulajdonság ;)

    Szóval szintén zenész vagy ez alapján :)
    Hisz rólad is bebizonyosodott, hogy egy lelkes bullshitter vagy, akinek egyenlő a blockchain a bitcoinnal :)

    Egy alkalommal sem mondtam, hogy szakértő vagyok.
    Nem állítottam, hogy a blokklánc világmegváltó, vagy mindenre jó.
    Felhasználási területekre mondtam példát, amik talán megvalósíthatóak lehetnek ajövőben és hasznosak lehetnek.

    Valamint még mindig kevered a bitcoint a smart contracttal is :)
    Aminek kapcsán hozzászóltam a fórumhoz, mert a blokkláncról mindenki azt hiszi, hogy coin bányászat csak és más nincs :)

    Kb innen kezdve kezdtél el kötekedni velem, amit azóta sem értek hogy miért :)

    Szerintem egyszer sem érzékeltettem a hozzászólásaimban a jobbantudást :)
    Talán ebben lehet felfedezni, de még itt sincs szándékomban, mert nem is tudom jobban senkinél sem.

    Sem okoskodni nem szoktam, nincs szándékomban sem, sem trollkodni.

    A trollkodás nem igaz, azt szoktam, de azt láthatóan jelzem is :)
    Fontos a jókedv az életben.

    Nem vagyok megmondó ember, nem is akarok az lenni.
    Már túl sok ilyen van a világon, mint a példa is mutatja :)

    Nem hessegettem félre semmit sem azzal hogy majd lesz valahogy, annyit mondtam csak, hogy ahogy én látom most van kialakulóban/fejlődés alatt, hogy a smart contractot általánosabb felhasználásra is hazsnálják.

    Hoztam példákat a svéd ingatlannyilvántartásra, a balti kormányzati rendszerre,a finn eü rendszer részére, de azt kizártnak tartod.
    Ami elég fura, mikor millió helyen megírták , nyugati országok érdeklődnek az infrastruktúra és a technológia iránt amire épül.

    Az egész világ a hülye, tudom :)

    [TROLL]
    Ja meg soros és a migránsok, azt is tudom :D
    [/TROLL]

    Szóval hanyagoljuk ezt a dolgot :)

    A lényeg a boldogság, hogy azt érezze az ember a nagyon komoly kérdések közepette, nem hessegethetjük ezt félre ;)
    Remélem érthető amit leírtam és nem támaszt benned aggályokat a fogalmazáshoz való hozzá nem értéshez :)

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák