Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz opr #68 üzenetére

    De megmondom oszinten, en a TV-ben nem annyira latom az ertelmet, mert szerintem akkor mar inkabb konzol/pc TV-re dugva.

    Én ezzel fordítva vagyok: TV-re látom az értelmét, egy picit még tabletre is, mobilra nem igazán.

    Ha valaki sokallja a konzol árát, esetleg mobilitásra van szüksége a konzol hurcolászása nélkül, vagy esetleg 1-1 játékot akar alkalomszerűen végigjátszani különösebb befektetés nélkül, akkor előfizet 1 hónap Stadia-ra (és esetleg vesz egy TV-re dugható Stadia-sticket ha kell hozzá) és játszik.

    A tablet határeset, de már alkalmas immerzív játékra, illetve könnyen hurcolható (hotel, vonat, autó hátsó ülése), a kijelzője lehetőséget biztosít szép nagy részletes kép megjelenítésére, de a benne található vas önmagában ezt nem bírná. => jó játék Streaming célpont.

    Mobilra tökéletesen nem látom értelmét: Mobiltelefon kijelzője kicsi, nem alkalmas az immerzív játékra, kontroller nélkül a tapicskolás eleve olyan játékokat sejtet, amivel WC-n játszik 5-10 percet az ember, de semmiképpen nem fizetne rá havi díjat, illetve a mobiltelefon hardverileg is általában elég erős az ilyen típusú játék és kis kijelző kombinációjához.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák