Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz unrealnoise #271 üzenetére

    unrealnoise :Add fel, jer1cho kollégának ez sajnos már mániája hogy szapulja a konzolokat szinte mindenhol, Én már vívtam vele csatákat, a vége az lett hogy egy moderátorral kitöröltettem az egészet.Nem hozza neki a full HD-t, ja és egy 7 éves gép nem hozza neki az ultra magas textúrákat. Igaz hogy egy ps3-t megvettél 7 éve és azóta játszol rajt, a pc-ben meg cserélheted drága hardvereket hogy utolérd magad . 2006 ban az Ati még az x800 videokártyánál tartott,, az Nvidia pedig b a 7800 GT kártyátnál. hú de jó. Megnézném hogy játszana MA full hd ban ezeken a kártyákon, amik akkor szinte annyiban kerültek mint egy ps3.
    Jobb a pc sok mindenben, de abban teljesen igazad van hogy JÁTÉKÉLMÉNYBEN nálam a konzol a nyerő,ha grafikában nem is mindig..
    Konzolba beteszed a korongot aztán tolhatod is a gamet, Nem kell megnézned hogy most mit vegyél vissza hogy játssz, vagy mit kell most fejlesztened hogy elfusson.
    Itt az új PC ipari remek a crysis 3 ami csak dx11 kártyákon hajlandó elindulni. Ez ám a vicc, vegyél új kártyát hogy játszhass pc-n a Crytek remekével.Én teljesen meg vagyok elégedve a 9800 gtx karival, nem fogom lecserélni a kedvéért.Ja, hogy xboxon meg ps3-n már tolhatod, igaz kissé kopottabb grafikával , de még így is gyönyörűen, mindenféle hülyeség nélkül, csupán a játékélményért. ez a lényege a konzolnak csak ezt nehéz megértenie néhány embernek.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák