Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunpower

    tag

    válasz #59063552 #41 üzenetére

    Szerintem engedd már meg neki, hogy eldöntse milyen gyerekeket szeretne nevelni!
    Valószínűleg több közük lesz majd az élethez, mint az "on-line" gyerekeknek, akik ha nem lógnak a telefonon vagy a neten akkor már a levegővétel is nehézkes.
    Aki akarja használja, de ne függjünk már tőle. (pedig ez lenne a céljuk)
    A családom és én is teljesen jól elvagyunk úgy, hogy sosem volt facebook bejelentkezésünk. Így is minden weboldalon ott van a spionjuk. Ha nem használod, akkor is tudnak rólad.
    Valaki írta hogy személyi másolatot kérnek. Mi van????
    Esetleg egy hatóság kérheti, nem egy bizonyos helyről származó maffia cég.

  • Lord Myn

    senior tag

    válasz #59063552 #41 üzenetére

    Az elektromosság, a tűz, a víz, a földrengés, (de talán még az atombomba is) együttvéve nem olyan veszélyes, mint a közösségi média. "Életképtelen", persze, akkor szerinted én is az vagyok?

    Mint írtam informatikusként dolgozom, és az informatikai biztonságtechnikában dolgozó kollégáim egyikének sincs semmilyen fb profilja (ezt most itt vegyük gyüjtőfogalomnak a közösségi oldalakra), valahogy az ő véleményükre jobban adok, mint a tiédre vagy olyanokéra, akik szerint, ha nem vagy fenn a FB-n, akkor nem is létezel...

    Egyébként külön érdekesség, hogy ők mutattak egy pár trükköt, hogy mit lehet kiber bünözőként tenni, még olyan esetben is, ha semmilyen vagy fals adatokat ad meg valaki a FB-n és ez csak a jéghegy csúcsa volt, mivel kútfőből, egy kis IQ-val ezek a végtelenségig fejleszthetőek...

    Egyébként nekünk sem volt még sose FB bejelentkezésünk és négyen vagyunk a családban és ez így is marad, amíg egy háztartásban élnek a gyerekek velünk (utána felnőttként, nyilván azt csinálnak, amit akarnak, de remélem jó nevelést adtam ilyen téren is...)

    "War does not determine who is right - only who is left."

Új hozzászólás Aktív témák