Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    A nano szimpatikus, bár 150 wattra az egy venti csak akkor elég ha nagyon rendben van a borda és a tunning sem biztos hogy ajánlott. Kérdés hogy nano név (mi a francnak beskatulyázni egy vga-t ilyen megnevezéssel?! amd marketing még mindig nevetséges) ellenére lesz-e két ventis nagyobb változatban, mert úgy igazi kulturált kártyát lehet belőle készíteni, 970-es ellenfele, pláne ha húzható. Majd meglátjuk, de végre egy vonal ami érdekel tőlük.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Valdez #250 üzenetére

    Ebben a mondatban sok logikát én nem látok :) mindig lehet valamire jobban optimalizálni és ezentúl is biztos vagyok benne hogy meglesz az AMD és nvidia szerepe ebben, ez a directx12 meg vulkan nagyon túl van misztifikálva. Én azt látom hogy a hardware adott az új konzolokban és előrevetíti azt ami elérhető lenne a legoptimálisabb esetben pc-n. Nem azt mondom hogy nem szépek a játékok, de forradalmat sem látok ott.

    Igazából az igénnyel sem vagyok tisztában már, ki mit vár. A mai topjátékok, pláne ha optimalizáltak akkor bitang szépek. Ezek a rajzolási parancs dolgok...hát nem tudom, máig a dying light vagy mi jut róla eszembe, ahol megkapta a pc a magáét hogy az elavult api miatt rossz. Aztán kiderült hogy konzolon minimumon van a látótávolság :).

    A directx 12 pont olyan lépés lesz mint a korábbi directx-ek, szerintem. :) Tovább szépülnek a játékok, de nem ingyen. Aki azt hiszi hogy egy mostani középkategóriás, vagy régebbi erős vga hirtelen meglódul és nem kell lecserélni az picit gondolkodjon már a vga gyártó szemével hogy az miért is lenne jó. Megoldják hogy új vga-t vegyen mindenki, e miatt felesleges aggódni. :D

Új hozzászólás Aktív témák