Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz <Adamsky> #75 üzenetére

    Kora kétezres autóknál bőven előfordult, ezt személyes tapasztalatból mondom, de ott se mindegyiknél. Pl se a lexus is200, se az is250 nem ilyen, ott szerintem (érzésre, nem mértük ki) a padlózás nagyon maximum háromnegyedét tudja a tempomat, lehet annyit se. Autója válogatja, nagyon könnyen lehet, hogy nem futottál bele ilyen autóba, akkor se, ha amúgy sok fajta autót vezettél. Az is lehet, hogy amúgy de, csak eszedbe nem jutott kipróbálni, mert ugyan mégis honnan gondolná az ember. Ez rám pl olyan szinten igaz volt, hogy amíg stopperrel nem mértük le, 99%-ig biztos voltam benne, hogy csak placebo és azért érzem úgy, mert fura, hogy úgy gyorsul a kocsi, hogy nem nyomom a gázt. Aztán végül a stopper bizonyította a dolgot. 100ról 130-ra legmagasabb fokozatban (nem emlékszem, hogy 5 vagy 6 sebességes volt a 307) bő fél másodpercet vert a tempomat a padlógázra, ami rengeteg, és úgy is érződik. A mérést többször megismételtük, hogy biztos legyen a dolog, abszolút konzisztens volt az adat.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák