Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz vergilx #1752 üzenetére

    ahogy látom, a nyereményjátékoknak a célja a "törzsgárda" szórakoztatása mellett az oldal/támogató népszerűsítése... nem lenne fair kizárni bármilyen 0napos reggel rendelkező újoncot, mert potenciális visszatérő látogató lehet belőle is :) ez is célja az egész akciónak, hogy minél többen megismerjék az oldalt és később is látogassák... erre meg a nyeremények elég pozitívan hatnak... :)

    ui: viszont a több reggel játszó/csalni próbáló gerinctelen férgeket ki lehet hajigálni nyugodtan... az nem lenne fair, ha ilyen nyerne... de a házigazdák/modik ezeket szerintem szépen kiszűrik/helyrerakják... (gondolom ezért is tart mindig ennyi ideig a kalap kiírása, mert előtte megy a szűrés ezerrel) a "legdurvább" jelenség a múltkori "laptop-aksiteszt" esetében volt, amikor pl randomra ránéztem az újoncokra és nagyrészük beregelése és az első kommentje között kb 10 másodperc telt el... ott szerintem jogosan lehetett feltételezni, hogy ezeknek nagy része sokadik reg volt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák