Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    Én nagy megelégedéssel használom az elődjét az Asus Vivomini VC65 R-t. Másfél éve Németországból szállítással 8 Gb rammal 104000 Ft-ért vettem. Jelenleg van benne 16 Gb ram, 2 db 120 Gb-os Samsung 830-as ssd, 2 db 1 TB -os Hitachi 2.5 -es merevlemez. 3500 ft volt egy sata usb kábel ezen csatlakozik rá egy LG Bluray író, plussz egy két merevlemezes dokkoló szintén usb-és. A géphez van csatlakoztatva BT-os egér + bill. + egy vezetékes egér játékhoz. A gépen Win 10 Pro van. Soha semmilyen döccenés vagy akadozás nem volt. Elég sok hasonló mini PC-ét megnéztem, de ennek a közelében sem voltak bővíthetőségben. Ez a kis gép tökéletesen kiváltotta az előző Corsair 800D házba szerelt vízhűtéses gépemet. Nagyon örülnék ha az Asus megvásárolhatóvá tenné a cikkben írt gépbe szerelt alaplapot mert akkor csak azt kellene cserélnem és még jó pár évig semmi gondom nem lenne.

  • niklebi

    senior tag

    válasz pengwin #23 üzenetére

    Én is tudom, hogy a gyártónak az a jó ha megveszem az újat. Ezért írtam azt, hogy jó lenne ha meglehetne venni külön is az alaplapot. Szerintem egy kis ügyeskedéssel így is hozzá lehet jutni mert ha tönkre megy mondjuk akkor cserélik, és amit cserélnek azt meg is lehet venni.
    Én már nem akarok darabonként összerakni semmilyen pc-ét. Először abban gondolkodtam, de ilyen kicsi gépet nem tudtam volna összerakni amibe 4 adattároló belefér.

Új hozzászólás Aktív témák