Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz tjb007 #37 üzenetére

    Ha több modellt készítenek, abban semmi testreszabható nincs, csupán kiválaszthatod, hogy ezt akarod vagy azt akarod, "A" modellt akarsz vagy "B" modellt. Az a vásárlók megtévesztése és mifelénk legalábbis törvényekbe ütköző lenne, ha úgy reklámoznák, hogy testre lehet szabni a készüléket, miközben csak a meglévő kínálatból lehet választani. És a többi gyártó támadná is ezzel. Ekkora támadási felületet nem hinném, hogy hagyna magának a Google.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • Integra

    titán

    válasz tjb007 #100 üzenetére

    igen, ez várható volt, a teljes moddolástól még nagyon messze a tervezés és a gyártósor is. de kezdetnek jó. és szerintem szakítani is fognak vele. :)

    trainaus:
    voila, enjoy :DDD
    aztán ennek van regionálisan módosított változata, de a vége mind ugyanaz. csöpögős, érzelgős borzalom. ráadásul a motorola lépése után már öngól is, adtak a szarnak egy pofont, nem fog sokáig menni ez a reklám. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Matada2.3

    veterán

    válasz tjb007 #100 üzenetére

    Egy kicsit azért többre számítottam :U de nem baj legalább nem lesz HW-s fragmentnáció.

    Finn the human

  • Rickazoid

    addikt

    válasz tjb007 #100 üzenetére

    Valahogy sejtettem, hogy nem lesz itt hardveres választási lehetőség. Háttértárméretekből eddig is volt választás szinte mindenhol, a megjelenés testreszabása meg... hát végülis több, mint amit mások kínálnak, de azért a marketing erősen eltúlozta az egészet, ha ez már a végleges információ. Ennél még én is többet vártam, mondjuk hogy fénykép alapján készítenek hátlapot, erre csak előre beállított háttérképet tennének be? Azt otthon is megteszi mindenki pillanatok alatt.

    (#98) zsirfecske: Nem 2000 új munkahelyet ír, hanem 2000 új alkalmazottat Forth Worth-ben erre a projektre. Ez ebben a formában nem sokat jelent, ha ugyanattól a gyártótól küldenek át másik telephelyre 2000 munkást, akkor ugyanúgy új alkalmazottakról beszélünk adott gyáron belül. Ne vonjunk le elhamarkodott következtetéseket információhiányban, elvégre továbbra sem segélyszervezetekről beszélünk. Persze ne legyen igazam, de nem szabad alábecsülni a médiát és a marketinget. (Nálunk is teremtettek egy millió új munkahelyet... mellette persze megszűnt kétmillió és az előbbi egymillióból is elég sok a 2-3 hónapig tartó, napi 4 órás közmunka, de az mellékes, a hangsúly mindig azon van, hogy mi jött össze, azt nem szeretik emlegetni, hogy milyen áron. Persze ez egy hazai eset, semmi köze a témához, de azért mára megtanulhatta volna mindenki, hogy sosem olyan szépen mennek a dolgok, mint ahogy azt leközlik a nagytőkések vagy a politikusok. Kedvenc eszközük, hogy játszanak a kifejezésekkel, hogy egy konkrét dologra utalnak látszólag, aztán amikor valaki számon próbálja kérni, hogy miért is nem úgy van, ahogy mondták, máris meg lehet magyarázni, hogy ők nem is azt mondták. Az óvatos, többféleképp is értelmezhető megfogalmazásokat érdemes fenntartásokkal kezelni.)
    Ráadásul gondolj a cikkben szereplő plakát ezen részére:
    "We knew this would be a challange. In fact, some people said it couldn't be done" - Túlzás, túlzás és marha erős túlzás.
    Hogy egyedi színű burkolattal rendelhetnek majd az emberek, amikre gravíroztatni lehet valamit, illetve előre beállíttatni háttérképet? Mint írtam ez is több, mint amit mások kínálnak (persze csak egyben, külön-külön mindegyikre volt már példa, talán csak a háttérképesre nem, az viszont halál felesleges is), de azért még mindig semmi és elég egyszerű kivitelezni szemben a reklámmal, ahol lehetetlennek titulálták mások által, ezzel is erősítve, hogy milyen hihetetlen dolgot vittek végbe. Pedig eddig nagyon úgy tűnik, hogy semmit sem tettek, amit eddig ne lehetett volna megkapni, csak most gyártón belül oldható meg. Egyszerűbb és kényelmesebb, azonban messze van a lehetetlentől, de még a nagy dologtól is. Ráadásul még mindig nem tudjuk mennyibe kerül majd egy ilyen "egyedi igényekre szabás".

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák