Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsebob

    senior tag

    válasz axioma #4951 üzenetére

    Ki beszél itt magyarországi szerviz alkatrészről? ( a hívószavak: DHL, vám stb)
    Azt hiszem, néha Te csak írsz, írsz, írsz, de nem olvasol.

    Gábor ( GGMPC ) felajánlotta a segítségét a szervizes ember által, azért, hogy ne b@zd szét a telefonod, legutoljára könyörgött, hogy inkább átvállalja a szervizköltséget, csak hogy jó legyen Neked.....erre Te így tolod egy másik fórumon??? Idézem, de ide berakhatnám az itteni megnyilvánulásaid is, de annyira beh@nyok tőle, hogy inkább kihagyom.

    "
    A
    Nem az o zsebe... meggyozodesbol tolja, a garancia miatt, ami neki epp szamit.
    Igy aztan a reklam besorolas is hatareset.

    G
    Kedves Axioma semmi kozom a szervizhez - azon kivul, hogy egy baratom regen a Motoker szervizeben dolgozott, ugyhogy halas lennek ha nem okoskodnal te is, hanem ha ennyire raersz, akkor szedd szet sokadszorra a Moto Global telefonodat!
    Koszi!

    A
    Kozben rajottem, hogy most konkret darabrol is szo van. Ettol fgtl is a leheto legjobban hivatalosat szokta vedeni, ezert adott esetben nem esett le, hogy most epp nem az expansys_bol_ hanem a tole expansys_os_ keszulek vasarlasat nyomatja ... csak mire idaig eljutottam, azt gondoltam senkit nem erdekel hogy javitsam egy uj hsz-szel, es 5 perc utan voltam.

    Valaki
    Sziasztok!
    En is csatlakoztam a Moto G tulajok boldog klubjahoz GGMPC forumtars segitsegevel. ( Ezuton is koszz szepen GGMPC!)

    "

    Ez valami beragadt dolog nálad?? Valamelyik GSM szervizben átvertek, vagy milyen okból/jogon vagy ilyen rosszindulatú másokkal szemben??

    Ui: " más az életkörülmény " ? Mire gondolsz? Villával forgatom a húszezreseket?? Hát nem.
    Viszont más az " életkörülmény " ez igaz, de ennek azért én igazán örülök.

    S9+ dualSIM, Moto 360

Új hozzászólás Aktív témák