Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    Egy barátomnak feltettem a 2.3.4-es hivatalos frissítést. Előzőleg CM-et használt, próbáltam is erről lebeszélni. Nem hajlott rá, így hát megcsináltam neki.
    Először visszaállítottam az eredeti 2.2-est, majd ezután frissítettem. Eleinte voltak gondok, pl. nem működött a home gomb, de dalvik után már ment ez is. Lassúnak találtam, jóval lassabnak, mint az enyémet CM-el. Root-oltam. Titanium Backup-el lefagyasztottam benne néhány dolgot, Droidwall-lal leiltottam pár app kijutását a netre, feltettem rá a GO launcher-t, ami egy kicsit feldobta, jobban kezelhetővé tette. Összességében nem lett rossz szerintem az eredmény, nem igazán lassú már, de sebességben nincs azon a szinten, ahol az Endless7 féle CM-moddal volt, amivel az enyém jelenleg is megy. Persze, ez szubjektív, teszteket nem futtattam egyiken sem.
    Véleményem szerint akinek Egy jó MOD fut a telóján, annak nem érdemes feltenni a hivatalos frissítést. Visszaút jelenleg nincs, és sajnos még így is fut a frissített telón pár olyan Motorolás szolgáltatás, amit nem merek lelőni, mert félő, hogy összeomlik a teljes rendszer, és kezdhetném elölről az egészet. A barátom így kapja vissza.
    Vajúdtak a hegyek, hosszú hónapokon át izzadt a Motorola, és csak erre futotta nekik. Azt sajnos borítékolni lehet, hogy az M2 tulajdonosok további frissítésre már nem számíthatnak. Mint hardver, ez szerintem egy remek telefon, hosszú ideig fogom még használni. Hozzáteszem nem játékra, az sosem érdekelt.
    A lelkes romfőzőkre lehet csak számítani, és abban biztos vagyok, hogy ilyen típusú frissítésekre még lesznek egy darabig.

Új hozzászólás Aktív témák