Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    És ha már itt tartunk... Lehet, hogy az M2 túl van élete virágán, de... hadd mondjak el valamit. Hosszú évek óta olvasója vagyok a telefonteszteknek, érdekelnek az újdonságok - legalábbis ha hasznukat is tudom venni. Amint megvettem egy telefont, egy-két-három hónap múlva már láttam olyan újdonságokat, amiknek örültem volna. Persze, nem cseréltem le rögtön a meglévőt, használtam, amíg egy minőségi ugrás meg nem érte. Most másabb a helyzet. Közel 2 éve vagyok M2 tulaj, olvasom most is a híreket, teszteket, és nem csak a magyarokat. Mégis, a majdnem 2 év alatt, a mai napig nem érzek késztetést a cserére, még elméleti szinten sem.Nem mondom, ha megdobnának egy M4-el, nem fogadnám el. . De lecserélni nem fogom ezt a telót még jó darabig.A fizikai billentyűzethez ragaszkodom, sok alternatíva amúgy sincs. Rengeteg levelet kell írnom, el sem tudnám képzelni ezt csak tapit használva. Csak azért, mert egy valamivel gyorsabb lenne egy új teló, nincs okom a cserére, hiszen nem játszom, egyebekben meg nem igazán tud igazi pluszt nyújtani egy új modell, legyen szó bármilyen márkáról. Szóval, tőlem még nem szabadultok meg egy jó darabig... :)

Új hozzászólás Aktív témák