Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Edge #1997 üzenetére

    Sokadszor, de utoljára :)
    1, Eq sz*r füles mellé kell szerintem
    2, Igen. Például az kéne nekem hogy legyen 1 gyűr...őőő... headset mindfelett!
    Bedugom, jó zenére, rendesen szól. Hívnak tekerés közben, fogadom. Nemteccik' a szám, léptetek(felvevőgombbal akár), állítok hangerőt - mindenhez csak a nyakamhoz nyúlok, nem az övtáskámban, mezben, farmerzsebben/táskazsebben, akármiben. Ha tokja nincs túlélem, de középkategóriától felfele gondolnak erre is.
    Pl:

    Nem kell eq -legalábbis tök irreveláns most-, és ha lehet kerülném hogy töltsek egy kis tojást, amit valahova el kell helyeznem, de ugyanoda tudnám 98%ban, mint a telefont - de még legalább tölthetem is, és a telefon akksit is jobban szívja.

    Minden telefongyártó képes arra hogy csináljon vagy vegyen jó fülest, és így zene mellett beszédre is alkalmas. Vagy ha egyik se, akkor kompatibilis legen a többivel?!
    Sajna a moto ezt nem teszi meg, és nem túl kellemes megállni, előszedni a telefont; mert addigra 100% hogy lerakja aki hív-meg eleve nem megállni sem mindig tudok olyan egyszerűen. A gyári füles pedig mind zajszigetelésben, mind minőségben valószínű nagyon messze van a kívánalmaktól...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák