Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    válasz MC Pite #708 üzenetére

    Üdv, én is felfigyeltem már vagy 2 napja a nickedre...:)
    -Az N86-om féléves volt, többnyire 2 napot bírt ki. Valójában még nem tudom összevetni, mert mióta a Defy megvan, elég sokat nyomkodtam, meg ezen már mobilnet is van, meg TFT OLED helyett, ami többet fogyaszt, és jóval nagyobb. De bízom benne, hogy ha kevesebbet használom, a 2 napot ez is ki fogja húzni.
    -mivel ez az első érintősöm, szoknom kell a gépelést, de egyre jobban megy, még álló módban is. Fektetett módban meg főleg, akkor már művészet melléütni. Mondjuk eddig kevés hosszú szöveget írtam telefonon, a jövőben majd többet fogok...
    [OFF]-Az IP67-et (hegyi)biciklin idén már nem fogom kipróbálni, főleg, hogy egész évben 300 (!) km-t mentem mtb-vel...:( Valahogy nem jött ki a lépés, hogy felmenjünk a hegyekbe.

    -Bár az előző telóim mind hazai garisak voltak, ezt itthon vettem, "sufni" gsm-ből, szokásomtól eltérően. Az N86-omra volt egy vevő, Bp-en találkoztunk, én meg úgy döntöttem, hogy akkor már egy Defy-vel jövök haza. Még a végén elköltöttem volna a pénzt, míg kivárom a hivatalos hazai forgalmazást...:)
    -ezt az sms írás nyelvet nem tudom, annyit vettem észre, hogy ékezetes betűk közül a hosszú "ő" és"ű" betűket kell nélkülöznöm.
    -Sebessége egyértelműen jobb az N86-nál, ez egyértelmű...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák