Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mate0314

    aktív tag

    válasz Dark Archon #22039 üzenetére

    Szvsz hülyeség amit írtál! Főleg úgy hogy spekulálsz és nem saját tapasztalatodat írod le! Nem feltűnő, hogy több mint 2szer akkora az az akku? Teljesen véletlenül, nem fordulhat elő, hogy esetleg 2szeres a kapacitása, vagy mégtöbb? SAJÁT tapasztalatból tudom, hogy a sgs-hez normál méretű, nagyobb kapacitású akku, ami pár dollár kínai webshopból, tényleg 1,5x tovább bírja!

    Azon a tényen pedig nem tudom mit nem értesz, hogy a kínai nem szar! Csak nem terheli vám, áfa és mivel tucatjával csinálják, sokkal olcsóbb előállítani + amit csinálnak, az megy közvetlenül a webshopokba, meg más gyártókhoz átmatricázásra! Te pedig boldogan megveszed a "márkásat" ami ugyanaz mint a kínai webshop, csak átmegy 10kézen, vámoltatják, áfával terhelik.

    Látom az üzletpolitikához sincs érzékéd. Na figyelj: van a razer és a razer max. csak akkuban több. Ha a tényleges anyagköltség lenne az árkülönbözet, mondjuk 3000 5000HUF (valóságban pár dollár) akkor te melyik telefont vennéd meg? Tényleg? Miért? Ja, hogy nem venné senki a másikat? Erre nem is gondoltam! Ezekszerint, nem azért drágább, mert annyival nagyobb költség előállítani, hanem azért mert így el lehet adni mind2-t? Ezt nevezik üzletpolitikának? WOW!!!!!!

    Még kb 1 hét mire megjön az xbox akkum, beszámolok róla neked, meg a tapasztalatokról. (3dollártért, ha csak 1 órát bír már megérte nekem!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák