Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Hogy a cikk címére tömören válaszoljak: nem. Vagy esetleg még nem.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz Ren Hoek #154 üzenetére

    "A túlterhelt pixelek esetleg nagyobb fényerőn fognak menni (kockáztatva a gyorsabb amortizációt), vagy a teljes panel hozzáigazítja a fényerőt, hogy homogén legyen. Lehet, hogy van benne egy counter, ami integrálja egyes pixelek terhelését és az alapján mókol vele valamit."

    Na én is erre gondoltam már régebb óta, mert ez szerintem relatíve egyszerű (és logikus) lenne. És mint ahogy írtad a #157-ben, tulajdonképp erről is van szó. Ez így teljesen rendben van szerintem, és amúgy se nagyon féltem volna a beégéstől, bár azért igyekeztem volna óvatos maradni, biztos ami biztos. Egy EG910V például egészen elgondolkoztató lenne újonnan. Kellően nagy, akkora méretre még pont elég a FHD is, és mégis csak OLED.

    #161: Én se értem, hogy miért van mindenki ennyire a QLED ellen. Egyáltalán nem olyan rossz az, bár tény, hogy ideális nézési körülmények között, korrektül tesztelve még nem láttam OLED mellett, csak a médiásban kiállítva, de nekem attól még tetszik. Az ára persze nem :), mert azt tényleg illene az OLED alá pozicionálniuk valamennyivel (elvégre is tényleg egyértelműen rosszabb attól, még ha nem is feltétlenül nagyon sokkal). Abból persze, hogy rosszabb, nem következik az, hogy olcsóbb előállítani is (bár valószínűleg valamivel olcsóbb lehet), de ez engem, mint végfelhasználót úgyse fog érdekelni. A Samsungot meg persze az nem fogja érdekelni, hogy én személy szerint mit gondolok :DDD.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák