Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Megcsináltam az mx-es videót, már összeberheltem, megvágtam. Finomhangolás/feliratozás van vissza aztán mehet a jútyúbra. :C
    De lehet most már bevárom a kövi dobozos és ritka mx-et is. Ha nem is fogják az érdeklődők eldobni az új szerzeményemtől az agyukat, de remélem legalább az álluk lecsúszik a hasukig. :)
    Aztán kipakolhatom a nagy szekrényt és sorra veszem az érdekesebb/szebb/ritkább procihűtőket is.

    Elég jól bevált a telótartó, de a videó élességétől nem vagyok elájulva, valamikor állandóan keresi a fókuszt a kamera (korábban készült hardveres videók), a ma elkészített produktumnál pedig úgy vettem észre egy fikarcnyit sem erőlködött azon, h megtalálja a helyes távolságot, de ezt már csak a felvétel után vettem észre, miután elpakoltam mindent, újra felvenni meg már nincs se kedvem, sem időm. Így kicsit homályos marad.
    Ha hozzáérek a tartóhoz, akkor meg hullámzik az egész és a gyengébb gyomrú nézők tengeribetegség tüneteit produkálhatják. Ezeket a részeket igyekeztem azért kivágni. :D

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák