Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    Az nem derült ki nekem a tesztből szívfájdalmamra, hogy mennyire járok rosszul egy ilyennel ahhoz képest ha lejjebb adom kicsit a méretet, de márkásabbat választok.
    Mostanság nem néztem tv árakat. De most csak mondok egy példát.ha van 150Km. és szeretnék nagy tévét. Érdemes e egy 48 colos márkásabbat vennem a pénzemért vagy nagyságrendileg ugyanezek a hibák meglennének a márkásabb kicsit kissebbnél is lévén hogy az is a márkás alsó kategóriáját képviselné.
    Azt értem a cikkből hogy nem tökéletes a kép és hangminőség. De ebben az árkategóriában lehet jobbat kapni? ha igen mennyivel kissebbet? lehet azt mondjátok hogy 40 colosból kijön egy tökéletes képminőségű feddhetetlen tv akkor eldöntöm hogy kell e a plusz 15 col vagy sem, de ha számottevő külömbség nincs problémákban akkor inkább legyen nagy mert sokkal jobb ezért a pénzért nincs kissebből sem.
    Mindig el kell fogadni hogy nem tökéletes valami csak kérdés hogy azért húzunk e le valamit mert hogy vannak sokkal jobbak vagy mert az árkategóriájukban vannak sokkal jobbak.
    vagy hogy mennyivel kell többet költeni hogy az említett problémák ne legyenek egy ekkora tévénél azt is jó lenne tudni. vagy hogy mi a következő kategória ami lényegesen jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák