Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Bár még sosem utaztam repülővel, és elég valószínű, hogy nem is fogok, jó tudni, hogy legalább nálunk ilyen sokan szakértői a repülési biztonságnak. Én nem vinnék notit a gépre, mert nincs is, de ha lenne sem, inkább bámulnék ki az ablakon, mert olyat nem lát mindenki nem mindennap, de még életében sem. Azért kiváncsi lennék, ha az itt hőzöngők közül kéne valakinek egy repülőtér biztonsági főnökének lenni, bevállalná-e a szabad laptopot a gépre, százak halálának és saját részre pár év börtön lehetősége mellett.. Nem a pont a laptopokról van itt szó. Kell valamennyire szabályozni. Valahol meg kell húzni a határokat. Vagy jobb lenne, ha mindenki mindent vihetne? Akik ezt eldöntötték, így látták jónak. Biztos nem felelőtlen kamaszok voltak, vagy ami mégrosszabb, informatikusok ;) Na és most hol van a sokat ajnározott felhő? Nem vesznek el az adataid, ha feltöltöd a felhőbe. Majd a célállomáson letöltöd. De viheted pendriveon is, vagy hdd-n. Nem is kell mindig dolgozni, lehet pihenni, zenét hallgatni, filmet nézni, vagy ne adj isten élvezni a repülést? Én azt tenném és nem túl őszintén sajnálom azokat, akiknek ez csak nyűg. Megjegyzem, a testüregi motozást sokkal felháborítóbbnak tartom, van már egy ideje röntgen. :U

    A szavazás állását nevetségesnek tartom. Tipikus magyar hozzáállás: Amíg nincs baj, addig nincs veszély.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák