Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpongyaBob

    veterán

    A válasz egyszerű. A digitális korszak eljövetelével minden sz.rt lefényképezünk, azt is ami nem kell, minden hulladékot csak tárolunk és tárolunk a gépen, felhőben, tableten meg mindenhol, soha nem nézzük meg legalább a képek ~90%-át. Magamról tudom - több száz giga képem van már a digit korszakból, kiírva is lemezen - hogy amit még előkotrok nagy nehezen innen/onnan azokat sem nézem vissza tisztességesen (átpörgetem csak) csak azt az egyet amit kerekesek..őrzöm őket mint egy bolond pedig nagy részük kuka. Ezzel szemben a régi filmes időkben amin éppen elcsattant az expo gomb abból papírkép lett.. Akkor is ha brutál fos a kép :) de emlék, és megmaradt, amit akármikor előveszek/szünk. Na épp ezért vagyok a papírkép híve, mert az nem vész el a megabájtok tengerében. A digit korszak segített abban hogy több, jobban sikerült kép lehet papíron. Az albumot leveszem és ott van egy kézzel (is) fogható dolog aminek más az eszmei értéke. Sőt, szerintem az elkövetkező időkben a valódi képek felértékelődnek majd.

    [ Szerkesztve ]

    i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Új hozzászólás Aktív témák