Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz togvau #20 üzenetére

    Jaja, beégetett elromlás meg mittom én! ;)

    Canon MP250-esem van vagy 10+ ezer oldalt nyomtattam az egyetem alatt. Amikor benyögte, hogy megtelt a hulladéktinta gyűjtő, fogtam és kiütöttem a YT alapján a hibakódot. Valami 2-3 gombot kellett rajta megnyomnom.

    Amúgy nem is értem mit szórakozol vízzel, a beszáradt festéket sokkal durvább oldószerrel kellene kezelésbe venni, de a sikeressége erősen aggályos. Ha a fej száradt be, akkor fejcsere, ha egyben van a patron a nyomtatófejjel, akkor meg veszel új patront és kész. Aztán én mindig injekciós tűvel töltöttem újra a patronokat, persze előtte meg kellett fúrni. Még a Tesco-ban is árultak hozzá újratöltő készletet. :D

    Amúgy jó hat éve évente vagy egyszer használom, akkor is általában mutter vagy valami ismerős miatt. Legutoljára tavaly nyáron, mert egyik ismerősnek le kellett fénymásolnia valami számlát.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • cinemazealot

    addikt

    válasz togvau #20 üzenetére

    "canon, és a hp is f@s"

    A HP LaserJet 1020 kb. 10 éve, a Canon PIXMA iP4500 most 9 éve, hogy teszi a dolgát. Előbbibe utángyártott tonereket, utóbbiba utángyártott (párszáz forintos) patronokat teszek, és mindkettő tökéletesen rendben van (Windows és Linux alól is használjuk őket). :K

    A cikkre: nem eleganciából tartjuk őket, hanem mert vidéken lakunk, és közel s távol semmi egyéb nyomtatási lehetőségünk nincs, a családi vállalkozásnak meg fontos részei. Eleinte nagyon sok promóciós és saját videónak szánt DVD-t nyomtattam a Canonnal, ma már csak alkalmanként néhány fotót. A lézerrel meg belépőket, térképeket, amikor esetleg repülünk, beszálló kártyát... mindkettő bőven visszahozta már az árát.

    [ Szerkesztve ]

  • komi77

    senior tag

    válasz togvau #20 üzenetére

    Szerintem kifogtad. Igaz otthoni használatra kapható nyomingerek többsége nem tud sokat, de mit is lehet ezektől várni ha gyári patron majd annyiba kerül mint a gép újonnan + egy alap tinta csomag. A jó gépeknek ára van. Használok olyaan Hp-t ami tíz évnél is öregebb, havi 1500-3000 közötti nyomtatott oldal mellett. Volt már javítva nem egyszer, de leginkább csak görgőket cserélték. Mai napig kiváló. Canon-ok is vannak olcsóbb kategóriában. Szerintem ezek is jók viszont az áruk miatt nem várok tőlük többet. Használunk még Epson, Xerox, Brother termékeket, sőt újabban Samsungot is. Egyikkel sincs gond, igaz a legolcsóbb motyó is közel egy százas, a professzionális cuccok verik a millást. Szóval pénztárca és felhasználási igény kérdése, hogy ki mit vesz. Nekem eddig bejöttek ezek a márkák. Ha tényleg csak keveset nyomtatsz jobban megéri máshol megoldani.

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák