Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prime110

    aktív tag

    Jó cikk lett, már vártam! :)

    A frissítés lesz ennek a készüléknek is a sarokpontja - bár erről a cikk nem tesz említést, nyilván még nagyon új, hogy bármit is lehessen tudni és a TA térkép tényleg egész jól használható már idehaza is! Egy próba tesztet lehetett volna futni, hogy Budapest-Komarno (vagy Komárom) útvonalon, ha kivesszük az autópályás tervezés módot, akkor is az M1-re navigál fel, el az 1-es útról! Láttam már ilyet, TA adatbázisnál, ennél vajon megvan ez a hiba?

    Hogy itt a régi Mio-s évek köszönnek vissza hozzászólásokban, ami igazán nem meglepő!
    Biztos én is a hajam tépném, ha 100+ezer forintért vettem volna anno ilyen készüléket..., amire alig 1/2-1 év után már nem volt frissítés! Innen nézve érhető, bár én Mio teszt nélkül is a hajam tépném a mostani GPS-készülék árak mellett! :)

    Még annyi kiegészítés, hogy azért a Spirit nem akkora újdonság, volt már tavaly is, sőt most is van a piacon Spirit szoftverrel szerelt készülék (S600; S605 régebben S501; S505; S555), de most kiforrottabbnak tűnik, ez igaz!

Új hozzászólás Aktív témák