Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OPiiPO

    addikt

    válasz stemplar07 #480 üzenetére

    nekem a Yamaha HPH-MT220 vált be a V10-en, de nagyon :K

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

  • norvik

    aktív tag

    válasz stemplar07 #480 üzenetére

    Az. Különösen a két Denon 7100 látványa lehet furcsa. Nem gyűjtöm őket, csak így jártam, szerencsém volt. A garija lejárt, és itthon a hivatalos (Totel) szervízben semmi nincs hozzá. Az eBay-n is csak kiegészítők, kábelek. Gondoltam, beszerzek driver-eket hozzá, hátha feladja valamelyik. Egy kinti szervizből rendeltem egy párat. Erre kaptam egy teljes fejhallgatót, mahagóni házzal, mindenestől, leszámítva a kábeleket, dobozt, állványt. Fillérekbe került, legalábbis az eredeti árhoz képest. Enyhén szólva meglepett, hogy ilyen olcsón szereztem egy vadi új fejhallgatót. Gondoltam, ennyiért a hülyének is megéri. Rendeltem volna még egyet. Nincs, ennyi volt. Az egész történetben csak az a zavaró, hogy a szervíz biztosan nem fizetett rá. És a gyártó sem adta el a szervíznek gyártási költség alatt. Ez után, joggal merül fel a kérdés a hifi megszállottban, hogy mennyire vernek át minket a palánkon a kedves gyártók? Közel ezer eurót fizettem az AH-D 7100-ért. Akciósan. Ma már kifutó modell, de így sem lehet megvenni olcsóbban, mint 192 ezer forint, az eBay-n. Ehhez képest, posta költséggel együtt fizettem 160 eurót a második fejhallgatóért. Ami a kiegészítők híján, egy teljes értékű fejes. Így teljes joggal merül fel a kérdés, hogy mennyi is az annyi? Miért kell a hifi őrültekről ennyi bőrt lehúzni? Na, ezért is tudom becsülni az LG-t. Megalkottak egy audiofilnek nevezhető készüléket, ami telefonként is megállja a helyét. Ehhez képest nincs túlárazva, és ha lassan is, de esik az ára.

Új hozzászólás Aktív témák