Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tas

    tag

    Belelatok a szinkronok keszitesebe. A keszitok 90%-a epet hany ettol a mufajtol (tisztelet a kivetelnek) ennek megfeleloen kilora megcsinaljak. Ide tartoznak meg a kinai es japan filmek (kungfus, szamurajos stb). Gyakran a megrendelok/kiadok is csak a penzt latjak benne. Ertsd: magyarul szol, mert ez kell a hazai piacra azt csokolom. Miutan megvette a vasarlo mar senkit nem erdekel ki mit reklamal. Ha a kiadok vagy a megrendelok az asztalra csapnanak (persze ez feltetelezi, hogy igenyesek) es nem vennek at a szemetet, jobban orulnenk.
    Ghiblinel maradva. Ujra megvettem a Chihirot. 1.egyenborito 2. felirat. Felirat az nem volt rajta, viszont tettek az elejere egy megkerulhetetlen filmelozetest. Megreklamaltam. Reakcio: ja, tudnak rola, ha gondolom kuldenek egy masik lemezt a sorozatbol. Egyszerubb volt eletenni egy elozetest, es rairni a boritora, hogy feliratos, mint a feliratot elkesziteni.
    Vannak olyan magyar kiadvanyok is, ahol van szinkron, eredeti, de nincs magyar felirat. Nem is ertem mi volt az elkepzelesuk...

Új hozzászólás Aktív témák