Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz ncc1701 #12 üzenetére

    Jó hát mindenki magából indul ki - örülök hogy akinél van Digi az bagóért kap villámgyors netet, de ilyen csak a nagy városokban van, ott is jellemzően csak a társasházas környékeken. Az ország jelentős része nem ilyen helyen lakik, pont én sem. :(

    Persze a társasház azért még megvan, csak a nagyváros nincs körülötte. E miatt számomra a WiFi egy teljesen megbízhatatlan és hanyagolandó valami, amit csak arra használok hogy a mobilokon lehessen Viber-ezni, amúgy kábel van minden gépnél. 10+ WiFi hálózat van a közelben / házban, ezek jó része rendkívüli mesteremberek által belőve (40MHz + idióta channel választás), hogy lehetőleg minél jobban zavarják egymást és így engem is. Borzasztó az interferencia, meg mernék esküdni hogy némelyik szomszéd még a torrent forgalmát is drót nélkül intézi.
    Ehhez még hozzájön hogy az egész ház vasbetonból van, csak hogy jó legyen... :)

    Talán ha 5GHz-re "menekülnék" ott még használható lenne a vezetéknélküli hálózat, de nem éri meg a befektetést.

    Én is szeretem ha valami jól működik, de pont ezért kellett a tiéddel pontosan ellentétes megoldást válsztanom - más környezet, más lehetőségek, más korlátok...

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák