Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz b. #42 üzenetére

    Nincs nekem semmi problémám, a cikk címét érzem kissé bulvárosnak.

    A kalóz winről meg nem lehet legális winre frissíteni, a frissítés után is kalóz verzió marad, ha nem veszi meg. Az első hírekben valóban az szerepelt amit mondtál, de gyorsan tisztázták a helyzetet utána.
    Ez mondjuk nem sokat számít, aki új kalóz Windowst akart felrakni, az eddig is leszedte torrentről aztán megtörte. Most csak annyit változik a dolog, hogy már nem torrentről kell majd telepíteni, elég lesz a törést leszednie onnan...

    Abu korábban írt olyat, hogy elég sanszos a DX12 és Vulkan egyidejű támogatása a játék motorokban, az elég nagy hasonlóság miatt. Ha ez bejön, akkor nem lesz mindenképpen ok a váltásra.

    Ragnar_: jaja, reméljük a legjobbakat.

    Joshi: hehe, a B terv tetszik. :) Amúgy elég sokan vannak a Khronoss groupban ahhoz, hogy ezek a dolgok ne történjenek meg. Most jelenleg a Windows áruházba bekerüléssel tud nyomást gyakorolni az MS a fejlesztőkre, amit az egyik Abu cikk szerint már meg is kezdtek. Azt nem tudom fejből, hogy ez melyik cikkben volt.

    anulu: Hehe, legalább a játékosok körében már csaknem kihalt az XP. :)
    Sok felmérés született már arról, hogy a warez növeli az eladásokat, főleg a mai világban, mikor már egy jó ideje nem divat demót kiadni. Ha lenne ilyen szavazás, hogy az először törtben kipróbált játékot később megvettük-e a Steamen vagy máshol, szerintem elég magas számok jönnének ki az igen-re.

    Bici: augusztusra ígérik a Vulkan specifikáció véglegesítését, addig várjunk ezzel szerintem. Amúgy pl. a Stardock már csinálja egy ideje azt a monumentális stratégiáját az Ashes of the singularity-t, az Vulkan-t és DX11-et használ és kiadják mindegyik PC-s OS-re.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák