Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz lezerpiramis #8971 üzenetére

    Köszönöm!
    Az első bekezdést nem teljesen értem (wap, APN, stb), de talán lényegtelen is.

    Addig eljutottam, hogy a BB leginkább üzleti telefon és a legnagyobb előnye, hogy a (főleg nagyobb) cégek saját, belső levelezőrendszeréhez csatlakoztatható, ellenben az androiddal/ios-szel, de vmiért azt hittem/annak nem jártam utána, hogy az extra BB szolgáltatás (és annak árának kifizetése) nélkül nagyon le leszek korlátozva. Leginkább gmail, navigáció és viber érdekes (vagy ha van valami ezeknél jobb, akkor az, ha ajánlotok, azt szívesen veszem). Tudom, viber megy, ahhoz csak a mobilnet kell. Az nem annyira pálya, hogy a böngészőből nézzem a gmailt, hátha jött valami. Pláne, hogy az androidos tablet szinte azonnal jelzi...
    Nekem biztosan nem ér meg (legalábbis jelenlegi tudásommal) havi 1100 huf-ot a T-nél, hogy a gmail szinkronizálható a BB-vel. Így viszont jobban járnék egy androiddal, nem? Ha nem, szívesen veszem az ellenvéleményeket! :-)
    A másik, hogy a testreszabás is elég macerás, pl. nem értem, hogy a gps-t ha bekapcsolom, miért nincs jele, hogy bekapcsolt? A hely frissítésére miért írja, hogy nem lehetséges... Vagy hogyan lehet a parancsikonokat testreszabni, pl. bluetooth be-kikapcsolásához ne kelljen ide-oda belépkedni...

    Szóval van egy vadiúj BB 9360-asom, BIS/BES nélkül. Mihez kezdjek? :-)

Új hozzászólás Aktív témák