Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    Gmailes és a készülék naptárának szinkronizációjával kapcsolatban lenne kérdésem:
    amikor félretájékoztattak a BBM Voice OS7.1 alatt mobilneten való működésével kapcsolatban, akkor újraküldték a szolgáltatáskönyveket, így a fiókok is újra aktiválódtak. Kaptam egy üzenetet is, hogy a naptár szinkronizáció leállt. A készüléken megnéztem, a naptár pipálva volt, mind1, kipipa majd bepipa és mentés. Nem tűnt fel, de nem ment a szinkronizáció.

    Most újra megnéztem az üzenetet, azt is írták, hogy a tmobile felületén is be tudok jelentkezni. Próbáltam, de fogalmam sincs, hogy ott milyen felhasználónevet/jelszót kér, ezért megpróbáltam felhívni őket. 24 perc után letettem :-(.
    Töröltem a fiókot, újratettem, de a készülékbeírt feladatok így sem mentek át a gmailbe. A gmailbe írt "teszt" esemény azonban megjelent a készülék naptárában.

    Most töröltem a gmailben ezt a "teszt" eseményt és áttettem máshová már vagy 15 perce, de nincs változás a készülék naptárában. Pedig azóta már a figyelmeztető mail is megjött, hogy kezdődik az esemény.

    Mit csinálok rosszul, vagy milyen beállítás kell még? Úgy emlékszem, hogy ez nem volt gond eddig...

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák