Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz lezerpiramis #12863 üzenetére

    Ööö, részben. Ugyanis nem azért hívtam fel, hogy megértsem, miért nem megy, hanem azért, mert nem ment és segítséget kértem. Az már más tészta, hogy nem tudtak segíteni. Ugyancsak sajnos tapasztalat, hogy sokszor elintézik a kérdést annyival, hogy nem megy és kész. Pedig sok esetben csak egy kicsit meg kellene érteni a problémát, és akkor kiderül(het), hogy mégis megoldható (lásd az én esetem a Cib mobil tokennel). Ezért is tájékozódok itt BB kérdésben, mert minket érdekel a dolog, nem pedig csak egy munka.

    Amiket te jó szándékkal leírtál, az másnak, aki nálam jobban érti, esetleg segíthet, ha a probléma megoldható (pl. módosít a beállításokon, ok, itt ez kizárt). Számomra a kérdésfelvetésnél az volt az elsődleges, hogy vajon nincs-e valami rosszul beállítva, vagy lehet-e jobban annak érdekében, hogy működjön a BBM voice. A válasz sajnos elég egyértelmű (a T-s BB helpdesk rossz válasza ellenére): nincs, ezt alapból nem biztosítja a BB. A másik részben (BB10-hez is kell BIS) pedig ezek szerint a Telekom BB rendszere a ludas...

    Értem, és még egyszer köszönöm is, hogy időt és klaviatúrát nem kímélve nyitogatod a szemem. Mivel nagy valószínűséggel BB-s leszek még egy jó ideig, a hozzád hasonlól hozzáállása számomra nagyon fontos és szükséges, ezért mindenképpen becsülendő! :R

Új hozzászólás Aktív témák