Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Köszi a tesztet! :R

    A magam részéről még várok arra, hogy lejebb menjen az ára, egy dolog már biztos, a húzott FX / 280X bőven elég lesz FHD-ra.. :C

    Mivel külön kiemeltétek, képekkel is illusztrálva nem állom meg hogy ne szenteljek x+1. alkalommal pár másodpercet annak az állatnak az életemből, aki a DoF elnevezésű, mélységélességet csúfosan szarul utánozni probáló szemétkupacot kitalálta.

    Tudom van aki szereti.., oké, izlések és izléstelenségek, még az is lehet én vagyok helikopter és az emberek többségének olyan a látása a való életben, mintha egy belehelt búvárszemüvegen keresztül szemlélnék a világot. Viszont, te kedves homályba burkolózó ismeretlen aki elkövetted a DoF-ot, van egy golyóm ami rajta van a neved! :K ;]

    Persze természetesen ebben a játékban sem lehet külön kikapcsolni, mert itt is "integrálva" van a PostFX címszó alá, hurrá, legalább a hasonlóan értelmes Motion Blur is megy a kukáka az első alkalommal, hogy belépek majd a graf menübe.. ;)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák