Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz gbors #262 üzenetére

    kis cegek jellemzoen felsooktatasban, projekt kurzusokon / game jameken verbuvalodnak, legalabbis az alapjaik. es az elsoeves projekt kurzusok 2dben mennek. szimbiozis pedig kell, elso even pedig

    nem csak a grafika, jatekok gyakorlatilag valaszidovaltozasokra erzekeny valosideju rendszerek. ahol en vegeztem a jatekprogramozok masodeven pl 15 kreditnyi gyakorlati halozatot (tehat szinkronizacio, TCP/UDP implementalva is) hallgatnak egyutt a computer science vonallal.

    --

    hm, far cry 3? oke, en harom kijelzon toltam es az a szeria ugy az igazi. foleg a ketto a tropusi esoivel:).

    Giana Sisters van annyira jo jatek mint a design? pcre reg lattam normalis platformert:).

    egyebkent indieknel a platformerek elegge menok, latszik, hogy min nottek fel a 80s/90s kids:).

    egyebkent amennyit neztem a GT5bol, az alapjan ez is kifejezetten jo lesz. tavaly vettem controllert is, hogy ha nem szeretne a billentyuzetet:).

    --

    Assetto Corsa is mar nagyon jol nez ki. es a szimulacioja is jobb mint anno a Race07nek volt par eve szvsz.

    --

    oke, de katonai treningre az ember nem akar hollywoodot:D (emlekeim szerint a nemet hadseregnel biztosan hasznaltak)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák