Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Daelion #133 üzenetére

    Igazából addig nincs baj a nem WD Black vinyókkal, amíg nincs valami gond a gépben. Egy táphiba már kinyírhatja a többit, nekem volt egy WD Black és egy Seagate a gépemben, amikor a táp kinyírta mindkettőt meg az alaplapot is. A Wd Black-et HDS-sel vissza lehetett hozni 100%-ra, azóta 5-6 év telt el, még most is 100-as. Nem csak az árban van különbség a Blue meg a Black esetén, ezt azért mindenki tudja.

    Nincs ez túllihegve, az egyik minőség, a másik silány....mióta nincs a híresen rossz Green, azóta van helyette ez a klassz Blue, amúgy 2011-ig az 500GB-os Blue-k még jók voltak. ;) Lehet, hogy még évek múlva is működik a Blue nálad, de nálam a 6 éves WD1003FZEX 1000%, hogy működni fog még 20 évig. :Y Kár ezen vitázni.

    Gyorsaságot meg hagyuk már,aki nem képes 1-2 percet várni a reggeli gépindításnál ott komolyabb gondok vannak sztem.

    Nekem lényeges egyébként, ha van valami kideríteni való dolog a Linux disztrókkal, akár 15-20x is bootolok egy órán belül, így aztán számít, hogy 3-5 sec vagy 2-3 perc. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák