Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Polllen #539 üzenetére

    Sehol nem írtad, hogy 1gbites neted van, azt se, hogy letöltesz, hanem hogy telepitesz... Telepítés és letöltés nem ugyan az.... És igen a ps szerverei lassúak, megoldás, restmodeba tenni a gépet, vagy szuneteltetni a letoltest, és újra indítani, hátha egy gyorsabb szerverre csatlakozik. Ha közben babralod a pst lelassitja a letoltest, mert hátrébb helyezi prioritásban...
    És az meg, hogy én nem értem, hogy valaki inkább játszik régi single játékokkal, vagy jobban érdeklik ( nem beszélve arról hogy nagy részük multiplatform, ami már egy kenyérpirítón is elfut) mint azokkal amit a Sony letett, had legyen már az én dolgom. Igen ilyen vagyok, hogy engem nem érdekelnek, anno jók voltak, ami érdekes volt ki is játszottam anno, de nem venném elő megegyszer. Végig néztem a bc listát és konkrétan számomra meg azoknak a játékoknak a haromnegyede anno is szar volt, ezen a 4k patch se segít, ha szar a történet, ami meg tényleg jó volt az vagy egy olcsó laptopon játszható, vagy már remastered... Ezért nem értem azt, hogy miért akkora buli a bc, de mondom ez az én bajom. Akinek tetszik élvezze.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák