Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsintai1987

    tag

    válasz Abu85 #60 üzenetére

    Az a baj, hogy a legtöbb ember nem tanult fénytant. A legtöbb ember nem érti az Anvil-ban (is meg a több engine-ben is) miért használunk "kemény és vagy puha szélű árnyékokat".
    Nekem muszály volt tanulnom, de énsem úgy megyek az utcán, hogy b@sszameg milyen szép árnyékot vetek a járdára, és az rtx-elve az oszlop+kuka+az én árnyékom milyen f@sza sötét árnyékot generál.
    Csak rtx 2070-re toltam rá az rtx-et, de gyönyörű, értem az rtx-et és látom is. DE mikor megy a gameplay kikapcsolom a francba mert kell az fps.
    A metro jól kezelte a "dobozos" rtx-et, az jó megoldás volt! De minden más meg lutri.
    A Tomb raiderben meg az rtx csak árnyékokra volt bekapcsolható, ott is szép volt (pl a kisgyereket az öngyújtóval csak azért tették bele szerintem a város közepére), de itt is kikapcsoltam.
    Na elérkeztem a sokat emlegetett Controllhoz: rtx on és felmosták a padlót, biztos otthagyta a takarítónő és kiborult a vödör. Itt nemkapcsoltam ki! Szép volt, de egyszer toltam végig elég is volt.

    3700x, ASUS 570prime, 2X16GbCorsair 3200 cl16 , ház:CM 500P fehér, Seasonic Focus+ 550W 80+ GOLD, rx 5700xt nitro+

Új hozzászólás Aktív témák