Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsit azaz érzésem, hogy kellene ugye egy céleszköz, viszont van olcsóbban, ami elvileg tudja, gyakorlatban meg nem, és emiatt le lett húzva. Holott a Mi Band széria sosem a komolyabb sportolásra lett kitalálva. Tud órát mutatni, lépést számolni, értesítéseket jelezni, meg stopper, hasonlók. Kb. pont erre való a Band 5 is, többet nem érdemes elvárni tőle. Már a cikk elején érezhető volt, hogy nagyon sokat akarsz a kütyütől.

    Nekem egy Band 4 van ~1,5 éve, azóta is szeretem nagyon, arra használom amit feljebb leírtam, és erre hibátlan.

    #31 2ttitan
    Mit vársz, teszteljenek egy okosórát mind a kilencvenakárhány sportban, amit tud? :D

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz CoroStar86 #36 üzenetére

    Tény, aktivitásmérő, én is próbálgattam sétát, bringázást, hasonlókat, van ami nálam is előjött (pl a kabátujj kikapcsolta a mérést, pulzust-távot nekem normálisan mérte, mondjuk utóbbi a telefon érdeme). Eldobálás, meg ilyesmik nálam sose voltak.
    De elnézem ezeket, mert rettentő olcsó. Én megjelenéskor vettem még 10 v 11k-ért, ma 7-8-ért megkapni a Band 4-et. (sokba nem különbözik a 4-től, ezért nem vettem meg az 5-öt)

    Lépésszámlálásnál meg azért bőven többet tud. :) Pl. értesítések (messenger-whatsapp üzenetet végig lehet olvasni), időjárás, zenevezérlés, ébresztés, telefon keresés, hívás némítás-elutasítás.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz dabadab #39 üzenetére

    Az 5 12k, a 4 az meg 7-8-9k. Ennél hova legyen olcsóbb?

    Alkalmas erre, csak nem olyan szinten, mint ahogy elvárjátok. Tud mérni, csak kb. annyit ér, mint amennyibe kerül. Arra jó, hogy az egyszerű felhasználó érdeklődését felkeltse, kipróbálja, hogy neki szüksége van-e erre. (nyilván, hogy leáll a mérés, mert birizgálja a pulcsi / kabát, az nem elfogadható)

    CoroStar86
    Akkor neked valóban rossz biznisz volt. :D
    Nekem pont ezek az extrák voltak az elsődlegesek, a fitnesz funkciók másodlagosak.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák