Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Lortech #134 üzenetére

    Azert a PH felulete nem tulzottan newbie-barat, sem az uj hozzaszolas irasa, sem az eredeti cikk linkje nem olyan egyertelmu es szembetuno, mint ahogy arra szamitani lehetne.

    DRM is theft

  • delacct

    tag

    válasz Lortech #142 üzenetére

    Amennyiben tulajdonosa vagy az oldalnak kérem a banánt,ha nem akkor meg halgass. :DDD

    postázni nem postázok semmit

  • zsola1234

    csendes tag

    válasz Lortech #134 üzenetére

    Lortech, koszonom a segito hozzaszolast, de miert szivod igy mellre?
    Talan te fejlesztetted a motort? Ugye nem 57 evbe tellett?

    Mellesleg meg a forummotor iroknak kell ugy logikusan gondolkozni, hogy az ilyen balfaszok mint en is siman tudjanak hsz-t kuldeni.
    Ez phpbb/ipb/smf rendszereknel ez tokeletesen meg van valositva...

    "Szerintem aki első hozzászólásaiban rögtön mindent, mindenkit lefikáz. Tök jó nyitás a fórumon, légy üdvözölve."
    Index fooldalt neztem amikor is meglattam ezt a cimet...Elso latogatasom alkalmaval ez az ITcafe mindenkit lefikaz...Most akkor kinek van igaza, senkinek, elmondtam a vlemenyem, ugyanugy ahogy a cikkiro is. Maskerdes, hogy en mar lattam linux rencert, o viszont nem, arra kell kovetkeztessek irasabol.

    De nem ez volt a celom, hogy sarbatiporjam az ITcafe forum programozoit, hanem az hogy leirjam, hogy MIERT JO AZ OPENSOURCE.

    Masik pelda:
    Ismered az iwiw-et?
    Na, regen az emilcimeket ki lehetett menteni, mostanra nem, meg keresni sem lehet ra.
    Ekkor a benjamin nevu emberke gondolt egyet es irt egy javascriptet amivel siman ki lehet mentneni a userlistet, perszer ingyenesen elerheto a www.benjamin.hu cimen.
    Az iwiw 50 fos programozo csapata 2 honapig dolgozott, hoyg kijatsza benjamin scriptjet, majd mikor "kijavitottak" a hibat akkor benjamin 1 nap alatt patchelte a scriptet es megint 2 honapig "szopott" az iwiwes programozo garda. Es ez eigy ment egesz sokaig, ha erdekel a vegeredmeny akkor www.benjamin.hu

    Szoval amig az iwiwesek penzt kapnak es oradijban dolgoznak addig leszarjak a MINOSEGET...ellentetben benjamin aki opensourcet csinalt kenterbe vagja az egesz bandat, nem beszelve arrol hogy TE is segithetsz benjaminnak (es ezzel magadnak). tokeletesiteni a kodot.

    Off:
    De mind1, gyerunk flemeljunk, azt latom jobban szeretitek! :))
    Rohadt windows, rohadt bill gates, rohadt linux geeket, rohadt kocsog newbie aki nem talalja meg a hozzaszsolas gombot a jobb felso sarokban, rohadt gyurcsany, rohadt orban :W

    signo

Új hozzászólás Aktív témák