Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Protezis #35 üzenetére

    "A driverhianyt alairom, sajnos a legtobb ceg egyaltalan nem keszit linuxos drivert, es dokumentacio hianyaban eleg nehez drivert irni. Okosan kell hardvert vasarolni."

    Gondolkodtam én is Linuxon, egy próbát úgy éreztem, megér. Viszont a tv-tuneremet kiköpte, hogy nem szereti, a fent említett ok miatt. A másik az Open office, tapasztalatom szerint nem 100%-os kompatibilitása az MS office-al. Márpedig ha itthon megcsinálok valamit, az a főnököm gépén nem árt, ha ugyanúgy fest :U Ugyanez volt anno az egyetemen, gépen OO, írom rajta a beadandó dogát. MS office alatt pár karakter hiányzott, főleg az ékezetesek. Táblázatkezelője meg használhatatlan volt. Nem tudom, fejlődött-e azóta ilyen téren, de MS-éket ismerve szerintem tettek róla, hogy sose legyen 100%-ig kompatibilis (hiszen akkor ki venné az ő cuccukat ugye).

    Aláírom, Linux témában sügér vagyok. Nem kicsit, nagyon :D

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák