Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Exodius #217 üzenetére

    Visszahelyeztem üzembe a régi setupomat, tehát most ismét a C27F581(SPVA, 27", FHD, 72Hz, 48-72Hz FreeSync) az elsődleges monitorom, és egy Eizo S2233W(SPVA, 22", 1680x1050, 60Hz ) van mellette másodlagosnak.
    Sajnos a monitor ára most másra megy el, nem tudom visszaforgatni, de a távlati terv az, hogy idővel egy 32" 4K FreeSync monitor legyen a 27"-es Samu mellett, tisztességes HDR-rel(min. 600nit, sok zónás FALD), vagy alternatívaként a Samu maradna az alap feladatokra, és egy jobb fajta TN-paneles ultragyors(nem Hz hamnem válaszidő tekintetében) gamer monitor csak játszani.
    Rövid távon lehet hogy az EIZO-t leváltom egy "ASUS MB169B+"/"AOC I1601FWUX"-szerű helytakarékos USB-s monitorra, bár nem tudom, hogy azok milyen display engine-t használnak(van bennük saját vagy a VGA kártyáét használják)...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák