Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #14 üzenetére

    Samsung VR Geart ismerem, arról tudom ezt mondai:
    Filmekkel lehetne támogatni, Samsung VR Gearnek is van olyan appja ami lejátssza a sima 2d tartalmat, és olyan mintha moziban néznéd. Eddig a reklám. Ami gáz, hogy hálózatról (NAS, DLNA) nem akar játszani, csak a saját oldalról,vagy a telefonról. Itt bukott. Miért ne használhatná a NAS-t? Mert Samsung nem gyárt?

    Természetesen mivel Samsung, és Oculus ezért a többi sima VR applikációkat nehogy könnyen tud használni, csakis a saját alkalmazásáruházban lévőt. -> Saját magát korlátozza le.
    Oké, mikor megvettem a cuccost akkor egy kis pénz landolt náluk, és ha a továbbiakban nem vásárolok az ő alkalmazásboltjukban, akkor részükről dobhatom a szemétbe, mert nekik tök mindegy mit csinálok vele, ha nem lesz belőle több pénzük. Csak épp azt felejtik el, hogy ajánlani nem nagyon fogom.
    Mivel így kötik az egészet még üzleti világban is szar, mert nem mondhatom az érdeklődőnek, hogy lépj be, keress rá az alkalmazásokban a reklámanyagunkra és nézd, az se járható, hogy elindítom, aztán nyomok egy pauset. :S

  • stellaz

    addikt

    válasz Cifu #14 üzenetére

    Azért mondjuk egy focimeccs a nézőtérről elég jól nézhet ki VR szemüvegben, azt pont úgy lehetne nézni, mint élőben, fejjel követve a mérközést. Koncert ugyanez. Vagy sí verseny, bármi.

    Filmek esetében nyilván probléma amiről beszélsz, de a cgi is működhetne, meg esetleg új technológiát is ki lehetne dolgoznmi, ahol több dolgot összevágnak, stb. Animációs filmnél meg ez sem probléma.

    De például egy természetfilmet is le tudnának forgatni így, ha kifforja magát a technika (talán).

    Ha javulna a felbontás teljesen pixelmentesre, akkor az óriási látómező és térérzet forradalmasíthatja az egész tévézést. Szerintem ez sokkal nagyobbb lehetőség, mint a játékok.

    Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

Új hozzászólás Aktív témák