Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Úúúú, de jól néz ki..

nothing is true everything is permitted..

(#2) bartucc

bartucc
(addikt)

Nagyon jól néz ki.... Egyre olcsóbbak a led-es monitorok :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3) ThaBoss

ThaBoss
(senior tag)

Stílusos és szép, ráadásul takarékos és nem is olyan drága... Nice work! :K

(#4) Izzé

Izzé
(őstag)

Szép is, az ára is nagyon rendben van, én meg pont monitor vásárlás előtt állok. :)

(#5) Ijk

Ijk
(nagyúr)

Ha az egérrel forgatjátok a képen látható szélkerekeket, akkor egyenesen visszafelé pörgeti a villanyórát!

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6) Probber

Probber
(őstag)

Nem rossz, az az alsó átlátszó szegély kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) _AnTi_

_AnTi_
(tag)

Szép monitor, kellemes fogyasztással!

Bakker, ezek a papagájok (vagy mik) jól tartják magukat! Pont úgy néznek ki, mint 10 éve! :D

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#8) rebugra

rebugra
(aktív tag)

Na lassan nekem is ideje váltani egy LED-esre :) Szép szép... de a 21,5" azért kicsi, legalább 24 :P :P :P

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#9) BLiNk3r

BLiNk3r
(senior tag)

A fogyasztása tényleg kellemes (bár kérdés ugye, hogy milyen ez az érték milyen fényerőre vonatkozik), viszont az érintő gombok nagyon nem bejövősek (már ha jól látom, hogy az van rajta). Kollégámnak van ilyen érintő gombos Samsung monitora, és valami eszméletlenül szenvedős a használata.

(#10) ^Clown

^Clown
(veterán)

Nagyon jó kis monitor, energiatakarékos, mellé még olcsó is és egész normálisan néz ki.

(#11) rebugra válasza BLiNk3r (#9) üzenetére

rebugra
(aktív tag)

Nekem is érintős, persze jobban oda kell nyúlni de szeretem :) (főleg mer kéken világít :D )

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#12) Roxbury

Roxbury
(őstag)

Tetszetős, bár nem cserélném rá le az Asus VH222D-met. 35-ért ajándék volt az is Full hd-vel, meg 22 collal, igaz technikailag nem áll ezen a szinten, az tény!!! :) Mondjuk az is kéken világít. :D (Filmnézés közben iszonyú zavaró mondjuk, nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen kis led annyira megkeserítheti az ember életét egy sötét szobában, hogy el kelljen takarni valamivel. :)

(#14) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Vicces, a ph mostanában mindig ezzel a "méretes" szóval ugrat engem be :D É egyből 27-28-32"-ra gondolok általában :D
Mindenesetre szépek lettek, de nekem azért nem kellene. :( Nagyon egymást másolják ismét a gyártók, és ez unalmas.

(#15) radi8tor

radi8tor
(MODERÁTOR)

Csak erre a LED monitorra kéne valami jobb nevet kitalálni. Ez akkora nagy népbutítás.

LCD monitorokat akkor CCFL-nek kellene hívni, akkor lehetne ez LED, de így.... csak egy 2G LCD marad nekem.

A LED TV-ről ne is beszéljünk....

[ Szerkesztve ]

⭐ https://wellbe.hu

(#16) Füleske

Füleske
(őstag)

Szerintem a talpa meg az alja kifejezetten ronda , olyan 70 - es , 80 - as évekbeli NDK - s beütésű . A háta sem szebb sokkal azzal a "dobozzal". A paraméterei meg a "tizenkettő egy tucat" mintára készült , bármilyen más "márkát" is írhattak volna a termékre. Semmi extra , még egy HDMI port sincs rajta , ellenben gagyesz "hangszóró" az van.

(#17) Gál István válasza Füleske (#16) üzenetére

Gál István
(senior tag)

Ez viszonyítás kérdése, de a fogyasztás... :R

(#18) Duree

Duree
(veterán)

nagyon mutatósak,remek paraméterekkel De mitöl méretes egy 22 monitor?

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#19) Füleske válasza Gál István (#17) üzenetére

Füleske
(őstag)

Minden ilyen méretű ledes monitor hasonló fogyasztással bír , ebben se különleges.

(#20) Devid_81

Devid_81
(veterán)

Jelen 19-es GNR TFT-m teljes fénynél eszik 35wattot.
LG 19-es wide evett 28wattot teljes fénynél.
Szerintem led ide vagy oda, ez nem egy eget verően nagy szám.

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#21) Iga007 válasza Devid_81 (#20) üzenetére

Iga007
(tag)

Az Acer 17'-om 35-38W-ot eszik, készenlétben 8W-ot;)
Nem egy mai gyerek az biztos...
Ja ugyanúgy ennyit eszik a rendszerem is (D201GLY2)

[ Szerkesztve ]

(#22) Devid_81 válasza Iga007 (#21) üzenetére

Devid_81
(veterán)

Nekem is a GNR régebbi harcos, az LG újabb volt, csak már gazdit cserélt :)
Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy majd szóljanak ha 12-15wattot eszik egy ilyen led-megvilágított TFT, az lesz "energia takarékos".

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.