Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pdave

    aktív tag

    válasz mediumgecso #6 üzenetére

    Nekem Redmi Mote 3 Pro van, de ha kapható lett volna az eustoknál egy hónappal ezelőtt ez a teló, biztos ezt választottam volna.
    Nekem nem fontos a romolgatás, az antutu, csak egy gyors, megbízható, ujjlenyomatolvasós telefont akartam jó akksival, magyar garival, akkor ez volt a legjobb ajánlat.
    Viszont küllemre szerintem sokkal szebb a Meizu, illetve a képek alapján jobban össze van rakva, minőségibbnek tűnik.
    Kamerát mindkettőnél közepesnek mondják a userek itthon is meg a külföldi fórumokon is.
    Amit érdemes még figyelembe venned, hogy a MIUI nem az átlagos usernek való (igaz aki itt van aktívan a fórumon, az általában azért konyít annyira a dolgokhoz, hogy feltalálja magát egy új telefon esetében), sok minden máshogy van, és idő, mire megszokja az ember, illetve kérdéses, hogy megszereti-e, pl húgomnak a mai napig nem sikerült megszokni, igaz ő tök átlag user.
    Ahogy előttem is írták, ha a nyers erő számít, akkor Note 3 Pro, amúgy én a Meizura voksolnék a helyedben.
    Persze, ha teheted, próbáld meg megnézni élőben mindkettőt, talán a Pingdigitalnál van készleten.

    https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

Új hozzászólás Aktív témák