Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz joey04 #20 üzenetére

    Ez eddig is nyilvánvaló volt mégsem lépték meg.
    Persze nem féltem én őket hogy adott esetben nem fogják meglépni, de előbb-utóbb Kína is csinál valami válasz lépést.
    Tényleg nem értem amúgy hogy téged miért zavar hogy a piacon vannak. Ha nem tetszik amit csinálnak akkor nem veszed meg és kész. Nekem is sok minden nem tetszik a világban (elég csak pl az facebook-ot meg említenem), de mégsem mondom hogy akkor tiltsák be...
    Nem használom és kész. Akinek meg örömet okoz az használja.
    Amúgy meg az USA legalább annyira lopja az adatokat mint Kína...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz pocokmz #26 üzenetére

    Megmondom én neked, nekem mi hiányzik égetően a mai csúcskategóriában amit a Huawei megad a többiek meg nem.
    A memóriakártyás bővítési lehetőség. Tudom a legtöbb embernek ez ma már egyáltalán nem fontos, de nekem az.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák