Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Fred23 #20 üzenetére

    CS:GO @ 45-80 fps az nagyon-nagyon messze van a játszhatótól szerintem. Nem single playerről van szó, hanem egy alapvetően HC játékról(, aminek az engine-jével talán még lőni is lehet).

    Pontosan ezért semmi értelmét nem láttam belevenni: IGP-vel tuti 1500%, hogy atomhulladék, ha meg 2080 Ti-vel esetleg ki lehet belőle hozni valami játszhatót (értsd legalább a 120/144-et FIXEN tartja és nem droppolgat alá - bár CS-hez lényegesen jobb a 250-300), akkor az meg azért irreleváns, mert 16 ezres procihoz soha senki nem fog 4-500 000-es VGA-t venni, de azt nem fogjuk tudni, hogy sokkal gyengébb grafikus vezérlővel mit mutat.

    A mindeféle videó kodekezést azért nem erőltettem, mert már korábbi generációs IGP-kkel is tökéletesen le lehet játszani uszkve bármit. Encode-olni meg nem ilyet vesz az ember.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák