Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Hmm na, hát elsőre tényleg minden faszán nézett ki, sőt még most is tetszik maga a Design, viszont az elrendezés az tényleg hagy kívánnivalót maga után.
    Hirtelen ez fel se tűnt, mert főként Logout alól PH!-zok. A hírek között meglátok 1-1 tetszetős tesztet akkor rákatt és olvasom is.

    Szóval azokkal kicsit egyet kell értenem, akik szerint a főoldal most egy jó nagy betűkavalkád lett.
    Bőven elég csak összehasonlítani a Logout főoldalával. PH-n eléggé ömlesztve van most minden. Ehhez képest a Logout sokkal átláthatóbb. Ettől függetlenül meg lehet szokni :)

  • Dany007

    veterán

    Amúgy a fejlécen kívül a háttér is tetszik :D
    Nemtom ezt mondta-e már valaki.
    Jó az a sötétszürke - világosszürke átmenet a főoldalon. Sz.tem passzol a fejléchez. A fekete-sárga design pedig kifejezetten az egyik kedvenc színpárosom. És a szürkével együtt jól is lett alkalmazva.
    Mondom, egyedül a kis káosz, ami van a címoldalon az zavar kicsit. De szerintem még a megszokható kategóriában van :)
    A fórumon meg dolgoztok, szóval hajrá.

    Amúgy az Indexes design váltás sokkal durvább volt anno. Nemtom valaki 'volt ott' közületek? Esetleg...
    Mert ott akkor nem volt nagyon előre hirdetve. Így az embereket váratlanul érte a dolog. Ott az volt az első reakció, hogy mindenki kereste a fórumot, hol küldheti el a fenébe őket.
    Persze csináltak is neki egy fórumot a webisztánon, ami végülis arról szólt, hogy poénosan, de agyonsztárolták a grafikusukat, aki azt az aktuális 'design'-t csinálta, odahányta.
    Elég csúnyán eldurvult a fórum. Persze szépen szedegették ki a nemtetsző hszeket. Viszont még a kulturáltan megírt negatív kritikát se voltak képesek elviselni. Ott aztán tényleg 90-10% volt a negatív és pozitív kritikák aránya. Aztán a végén nagy besértődtek, és bezárták a topicot úgy ahogy van :D

  • Dany007

    veterán

    válasz tildy #725 üzenetére

    Ismertem mind a két régi verziót.
    Az első az már tényleg túl régi volt, viszont a második, amiről legutóbb történt a váltás, na nekem az tetszett igazán. Persze, idétlen színek voltak, de maga az elrendezés, felépítés jó volt.
    A mostaninál, az a bizonyos leugró menü, nemtom miben van írva, de katasztrófa. Egyrész naponta legalább 3x behal. 3x újra kell tölteni az oldalt, mire működik, másrészt meg lassú.
    Amúgy meg az egész oldal egy iszonyatos katyvasz. A felső rész okés, tényleg átlátható. De aztán lejjebb teker az ember és már kezd is öklendezni. Egymás hegyén hátán a dolgok... nagyon nem tetszik.
    Pont a te oldalad ( amin kicsit odébb lnikeltél valami utiinfo) ami hasonló szerkezetű, de az sokkal sokkal jobb. Sokkal szebb, átláthatóbb, mivel legörgetve a főbb menüpontok rendesen kivannak emelve. És szép az a kezdő kép is abban kis ablakban. Szóval pont jókor jött ez a példa, mert két hasonló szerkezetű oldal (ránézésre), mégis ég és föld különbség.

  • Dany007

    veterán

    válasz hemaka #870 üzenetére

    Jah, egy pillanatra engem is megijesztett :D De ott van az !

  • Dany007

    veterán

    Most nézem csak azt a jobb oldali oldalsávot.
    Ha rányomok mondjuk a notebook-ra akkor vált a címoldal is. Notebookos főcikk, meg egyéb notis cikkek jönnek elő. Oldalt a notis fórumok stb...
    Plusz a link alatt egyből van menü márkaválasztáshoz, illetve tesztek / hírekhez. Azért ez így nem gyenge!
    Ez eddig is így volt?
    Valami rémlik, hogy a felső sávban voltak felsorolva a hardverek és ha rányomtam akkor kiadta a cikkeket, híreket ömlesztve, hátnemtom, de ez így eddig elég erős pozitívum szerintem.

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Badman 4ever #897 üzenetére

    Szerintem az a 6 társoldalat jelenti, ami valójában 7, de 8 volt, amíg a Fototrend is volt, viszont abból 2 'csak' hardverapró, meg a bitmarket, szal így lett / volt végülis 6...!

    Csak időközben eltűnt a Fototrend, így már én se értem :D De lehet amikor a design készült még ott volt!
    Amúgy lehet semmi kifejezett funkciója nincs csak design. Elfér.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák