Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz kekegsm #90 üzenetére

    Hidd el, ismerem a közeget, tudom, más árak jelentkeznek itt-ott. Ellenben a disztibútorokban nicns nagy bizodalmam, sok rossz tapasztalat alapján, s kevésbé tartok attól, hogy a gyártó megy csödbe, mint a disztribútor. mindegy, hogy egy darab, vagy százötven darab kell, avagy tízezer, a gyártót keresném meg elsö körben- adjon ö árat, vagy hajtson el a disztribútorához, ha másképp nem akarja, de akkor sem fogom hajtani a disztribútorait-pláne hogy mennyi érhetö el adott országban, melyik szolgáltat, nemzetközi esetben mi történik, kilencvenkilenc százalékban a disztribútorok az országhatárnál megállnak. Ahol én mozgom ott meg az is elöfordulhat, hogy a gép szfotverestöl költözik országból országba, ha a munka úgy hozza.
    Amit írsz, normális cégnél megjelenik az üzleti felhasználóknál, nem az egyszerü consumer vásárlóknál. Azért vna üzleti felületük is, oda tervezett ajánlatokkal. Valamint kenheted a hajadra az egészet, ha a szoftver disztribútora A márkát árul, neked B kell, a C szoftvernél meg D márka nyomul.

    [ Szerkesztve ]

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz kekegsm #66 üzenetére

    Te ne idegesíts már engem a te hülyeségeddel!

    Elolvastad, hogy mire reagáltam? ..és azt is elolvastad, hogy mit írtam? Ne képzelj már bele olyat ami nincs ott.

    Nem mellesleg, én simán Rajzolok az i3-as procimon ArchiCAD és AutoCAD-ban. (nem kis állományokat, hanem városok teljes közüzemi hálózatát nyitogatom meg)

    Egy 4 magos 8 szálas mobil i7 is simán elég az összes CAD-hez.. hisz ide inkább VGA és Ram kell.
    Videót meg nem szoktam vágni, képeket szoktam szerkeszteni, de erre is elég egy i3 (nekem)

    Én ha erős gépet keresnék, nem az Apple háza táján keresgetnék.. annyi pénzből sokkal erősebb gépet rakhatok össze, vagy ugyan azt fele annyiból.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák