Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz Prof #24 üzenetére

    Ha a gyártó nem akarja lábon lőni magát, akkor masszívan rááll a DX11-re, mert nem csak plusz effektet hoz, hanem elég szép sebességnövekedést is. Itt van pl a Tribes Ascend egy ingyenes(mikrotranzakciós) MMOFPS, ami UE3-at használ, lapból DX9-ben. Az előző kártyámon (HD4870) elég gyatrán futott, teljesen low beállításon sem volt mindig folyamatos. Aztán gondoltam majd az új 7770-nel jobb lesz, hát az lett ugyan, de még mindig nem tudtam feljebb kapcsolni a low beállításokról. Aztán jobban utánanézve, a motor tud futni DX10 és 11 módban is (igaz egy kis apró buggal, de nem vészes). Kis ini buhera után ment is a DX11 és meglepődve tapasztaltam mekkora boostot kapott a játék, most simán fut high beállítások mellett is. :Y
    Szóval, ha nem is a DX11.1-nek, de a 11-nek van létjogosultsága, már minden játéknál lapnak kellene lenni, hogy az újabb hardverekkel rendelkezőt élvezhessék annak minden előnyét, miközben a régebbi alkatrészekkel rendelkezők is tudnak játszani vele.

  • bozont

    veterán

    válasz Puma K #186 üzenetére

    Elég időtálló az, még ma is jól használható. Én a 4870-et csak a legacy státusz miatt cseréltem le, mert amúgy még ma is nagyon jó teljesítményt tud nyújtani. :K Nekem a driverekkel meg sosem volt komoly gondom szerencsére. A 275 meg 4850 azért durván nem egy szint szerintem.

    A win8-cal szemben meg ne mértem ezt a nagy utálatot úgy általában. Most a smartscreen-től eltekintve sokkal jobb mint a win7, én már vissza nem teszem az biztos.

Új hozzászólás Aktív témák